• teknologji

    teknologji

    Ne vazhdojnë në cilësi të produkteve dhe kontrollin në mënyrë rigoroze proceset prodhuese, e angazhuar për prodhimin e të gjitha llojeve.

  • Përparësitë

    Përparësitë

    Produktet tona kanë cilësi të mirë dhe kredi të na mund të krijuar shumë filiale dhe shpërndarësit në vendin tonë.

Produkte Featured

Ekran i ri është themeluar në vitin 2014, e vendosur në Shenzhen Baoan. dispaly New mbulon 700 metra katror për zonën e zyrës dhe 1,600m metra katror për zonën lidhur fabrikës, dhe ka mbi 100 empolyees, duke përfshirë edhe 70 punëtorë, 10 inxhinierë, 10 QC dhe 10 shitje, ajo ka 1 gjysmë auotomative linjë prodhimi dhe 1 prodhimin plotësisht auotomative linjat me 100 mijë copë / kapacitet M ...

Lexo më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!